میز و صندلی پلاستیکی بالکن

✔ مراکز فروش میز و صندلی‌ های پلاستیکی بالکن شیک در بازارهای تهران یکی از مهم ترین منابع تأمین نیازهای خانه و فضاهای بیرونی محسوب می‌ شوند.

این محصولات با طراحی‌ ها و کیفیت‌ های مختلف، از جمله انعطاف پذیری، سبکی و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت، توانسته‌ اند جایگاه ویژه‌ ای در میان افراد و خانواده‌ ها پیدا کنند.

بازار میز و صندلی‌ های پلاستیکی بالکن شیک در تهران بسیار پویا و پر از گزینه‌ های متنوع است؛ از میزهای کوچک و مناسب برای استفاده در فضاهای محدود گرفته تا مجموعه‌ های بزرگ تری که برای باغ‌ ها و فضاهای بزرگ طراحی شده‌ اند، هر نیازی در این بازار مورد توجه و در دسترس است.

قیمت‌ ها نیز متنوع و متغیر می‌ باشند و بستگی به ابعاد، طراحی، جنس و کیفیت محصول دارند؛ اما در حدود عمومی، قیمت‌ های میز و صندلی‌ های پلاستیکی بالکن شیک در تهران از مبالغ متوسط تا بالا قابل مشاهده است که معمولا با توجه به برند و استانداردهای کیفیتی که محصولات دارند، تفاوت‌ های قابل توجهی دارند.

ست میز صندلی پلاستیکی

 

آشنایی با انواع میز و صندلی پلاستیکی

میز و صندلی پلاستیکی از مواد مختلفی از جمله پلی اتیلن، پلی پروپیلن و وینیل ساخته می شوند؛ در رنگ ها، سبک ها و اندازه های مختلف موجود هستند و می توان از آنها در داخل و خارج از منزل استفاده کرد.

🔴 انواع میز پلاستیکی

 • 🔸میز تاشو پلاستیکی: این میزها برای استفاده در فضاهای کوچک ایده آل هستند زیرا می توان آنها را در صورت عدم استفاده جمع کرد؛ آنها برای مهمانی ها و رویدادهای فضای باز نیز محبوب هستند.

میز پایه فلزی تاشو

 • 🔸میز پلاستیکی ساده: این میزها بادوام هستند و همه کاره و می توان از آنها در داخل و خارج از منزل استفاده کرد؛ آنها اغلب در رستوران ها و کافه های بین راهی و مدارس استفاده می شوند.
  میز پلاستیکی ساده
 • 🔸میز پیک نیک پلاستیکی: این میزها برای استفاده در فضای باز ایده آل هستند زیرا در برابر آب و هوا مقاوم می باشند؛ آنها اغلب دارای نیمکت‌ هایی هستند که به آنها متصلند.

میز و صندلی تاشو سفری

 

🔴 انواع صندلی پلاستیکی

 • 🔸صندلی تاشو پلاستیکی: این صندلی‌ ها برای افرادی که قصد استفاده از آن در فضاهای کوچک را دارند ایده‌ آل هستند زیرا پس از استفاده می‌ توانند آنها را جمع کرده و گوشه ای انبار کنند.
  صندلی پلاستیکی تاشو
 • 🔸صندلی پلاستیکی ساده: این صندلی ها در دو مدل دسته دار و بدون دسته تولید می شوند و تقریبا در تمامی فضاهای عمومی قابل استفاده هستند.
  صندلی بالکن
 • 🔸صندلی پلاستیکی پایه فلزی: این صندلی ها برای استفاده در مکان های عمومی ایده آل هستند زیرا تحمل وزن بالایی دارند و مقاومت آنها نسبت به دیگر نمونه ها بیشتر است.

صندلی تراس

 

موارد کاربرد میز صندلی پلاستیکی بالکن

میز و صندلی پلاستیکی بالکن به شما این امکان را می دهد که از فضای باز بالکن خود نهایت استفاده را ببرید؛ از جمله موارد کاربرد این نوع میز و صندلی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. 💥استراحت و مطالعه:

می توانید از میز و صندلی پلاستیکی بالکن خود برای استراحت و مطالعه در فضای باز استفاده کنید؛ نسیم خنک و هوای تازه می تواند به شما کمک کند تا از مطالعه خود لذت بیشتری ببرید.

2. 💥صرف غذا:

می توان از این میز و صندلی برای صرف صبحانه، نهار یا شام در فضای باز استفاده کنید؛ این کار می تواند به شما کمک کند تا از فضای باز و هوای تازه لذت ببرید.

ست میز صندلی حصیری

3. 💥نوشیدن قهوه یا چای:

استفاده دیگر میز و صندلی بالکن برای نوشیدن قهوه یا چای در صبح یا عصر است؛ این کار می تواند به شما کمک کند تا از آرامش و سکوت صبح یا عصر لذت ببرید.

4. 💥معاشرت با دوستان و خانواده:

می توانید از میز و صندلی بالکن برای معاشرت با دوستان و خانواده خود در فضای باز استفاده کنید؛ این کار می تواند به شما کمک کند تا از فضای باز و هوای تازه لذت ببرید و خاطرات خوشی را با عزیزان خود بسازید.

ست میز و صندلی حصیری

مشخصات میز و صندلی پلاستیکی برای بالکن

انتخاب میز و صندلی مناسب برای بالکن به عوامل مختلفی مانند اندازه بالکن، نوع استفاده، سلیقه شخصی و بودجه شما بستگی دارد؛ در اینجا به برخی از مشخصات مهم میز و صندلی پلاستیکی برای بالکن اشاره می کنیم:

1. اندازه:📏

 • 📍میز:
  • قطر یا طول و عرض میز باید متناسب با اندازه بالکن شما باشد.
  • اگر بالکن کوچکی دارید، می توانید از میز تاشو یا گرد استفاده کنید.
  • اگر بالکن بزرگی دارید، می توانید از میز مستطیل یا مربع استفاده کنید.
 • 📍صندلی:
  • ارتفاع صندلی باید متناسب با ارتفاع میز باشد.
  • صندلی ها باید دارای پشتی باشند تا بتوانید به راحتی روی آنها بنشینید.
  • اگر می خواهید از صندلی ها برای آفتاب گرفتن استفاده کنید، می توانید صندلی های بدون پشتی را انتخاب کنید.

میز و صندلی پلاستیکی برای بالکن

2. راحتی:😊

 • صندلی ها باید دارای پشتی باشند تا بتوانید به راحتی روی آنها بنشینید.
 • صندلی ها می توانند دارای بالشتک باشند تا نرم تر باشند.
 • ارتفاع میز و صندلی باید متناسب با قد شما باشد.

میز و صندلی ژورنالی

3. رنگ:🌈

 • رنگ میز و صندلی باید با دکوراسیون بالکن شما مطابقت داشته باشد.
 • رنگ های روشن می توانند بالکن شما را بزرگ تر نشان دهند.
 • رنگ های تیره می توانند بالکن شما را کوچک تر نشان دهند.

ست میز و صندلی تراس

 

تنوع میز و صندلی پلاستیکی بالکن

در مجموعه هیراد پلاست تنوع بسیار زیادی از میز و صندلی پلاستیکی بالکن وجود دارد که در ادامه به معرفی چند نمونه از این میز و صندلی های پلاستیکی می پردازیم:

1. 🔺ست میز و صندلی پلاستیکی حصیری ناصر

این ست شامل ابعاد مختلف 2 تا ۶ نفره است؛ جنس میز و صندلی از پلاستیک مرغوب است و در برابر آب و هوا مقاوم می باشد که در رنگ های مختلف موجود است و می توانید به راحتی آن را با دکوراسیون بالکن خود مطابقت دهید.

میز و صندلی پلاستیکی

2. 🔺میز و صندلی پلاستیکی تاشو

این میز و صندلی در دو سایز 4 و 6 نفره موجود است و می توانید به راحتی آن را جابجا و جمع آوری کنید؛ جنس این میز و صندلی از پلاستیک مرغوب است و در برابر آب و هوا مقاوم است و در رنگ های مختلف موجود می باشد.

میز و صندلی بالکن

3. 🔺ست میز و صندلی پلاستیکی ساده

این ست شامل ابعاد 4، 6 و 8 نفره است؛ جنس میز و صندلی از پلاستیک مرغوب است و در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم می باشد و همچون دیگر نمونه ها در رنگ های مختلف موجود است.

میز صندلی پلاستیکی بالکن

💰قیمت میز و صندلی پلاستیکی بالکن

قیمت میز و صندلی‌ های پلاستیکی بالکن بستگی به ابعاد، طراحی و کیفیت مواد استفاده شده دارد.

در بازارهای تهران، قیمت‌ ها متنوع است؛ از محصولات ارزان قیمت با کیفیت پایین تا میز و صندلی‌ های با کیفیت بالا که قیمت‌ های بالایی هم دارند.

معمولا میز و صندلی‌ های پلاستیکی بالکن شیک در بازارهای تهران با در نظر گرفتن استانداردهای کیفیت و طراحی با قیمت متوسط تا بالا عرضه می شوند.

میز صندلی پلاستیکی

 

🏭تولید کننده میز و صندلی بالکن در تهران

در تهران تولید کنندگان میز و صندلی بالکن با تنوع بالا وجود دارند؛ این تولید کنندگان از جمله کارگاه‌ های کوچک تا کارخانه‌ های بزرگی را در بر می‌ گیرند که محصولات متنوعی را ارائه می‌ دهند.

طراحی‌ های مختلف، جنس‌ های متنوع و استفاده از تکنولوژی‌ های نوین، از ویژگی‌ های تولید کنندگان میز و صندلی بالکن در تهران است.

این تولید کنندگان عموما به دنبال ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان خود هستند.

میز و صندلی پلاستیکی بالکن دیجی کالا

 

📦 نحوه ارسال ست میز و صندلی تراس به سراسر ایران

برای ارسال ست میز و صندلی تراس به سراسر ایران، بسیاری از فروشگاه‌ ها و تولید کنندگان از خدمات پستی، پیک موتوری یا شرکت‌ های حمل و نقل معتبر استفاده می‌ کنند.

این خدمات امکان ارسال سریع و ایمن محصولات را به مشتریان در سراسر کشور فراهم می‌ کنند و هزینه ارسال را با توجه به وزن و ابعاد محصول مشخص می کنند.

میز و صندلی پلاستیکی بالکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *