لیست قیمت صندلی

✅ لیست قیمت صندلی پلاستیکی ناصر به عنوان پرفروش ترین صندلی پلاستیکی ایرانی از طریق این سایت اعلام می شود.

صندلی پلاستیکی ناصر انواع متنوعی دارد؛ صندلی هایی همچون دسته دار، بدون دسته، پایه فلزی، تاشو، کودک و استخری که طبق آخرین لیست قیمت اعلام شده از کارخانه این صندلی ها قیمت های متفاوتی دارند.

امروزه با پیشرفته شدن دستگاه های ساخت محصولات پلاستیکی و همچین افزایش سلایق مردم، صندلی های پلاستیکی متنوعی از مدل های مختلف با طرح های گوناگون در بازار موجود می باشد تا مردم بتوانند از تنوع بیشتر و قدرت انتخاب خوبی برخوردار باشند؛ از صندلی های پلاستیکی دسته دار گرفته تا انواع بدون دسته، پایه فلزی و بسیاری مدل های دیگر که در فروشگاه ها یافت می شوند.

کارخانه ناصر پلاستیک ? هر ماهه لیست قیمت صندلی پلاستیکی تولید خود را برای فروش عمده در بازار منتشر می کند تا اجناس خود را با قیمتی مشخص به فروش برساند؛ اما قبل از خرید این صندلی ها بد نیست اطلاعاتی در مورد مدل های مختلف آن داشته باشید.

کارخانه ناصر پلاستیک چند مدل صندلی پلاستیکی تولید می کند؟ امروز می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم …

 

انواع مدل های مختلف صندلی پلاستیکی ناصر

? انواع صندلی های پلاستیکی ناصر عبارتند از:

 1. صندلی پلاستیکی دسته دار
 2. صندلی پلاستیکی بدون دسته
 3. صندلی پلاستیکی پایه فلزی
 4. صندلی پلاستیکی تاشو
 5. صندلی پلاستیکی کودک
 6. صندلی یا تخت پلاستیکی استخری

لیست قیمت صندلی

بهتر است بدانید هر دسته از این صندلی ها خود دارای چندین طرح و مدل مختلف هستند که با قیمت های متفاوت به فروش می رسند. این تفاوت در لیست قیمت صندلی تنها به دلیل تفاوت طرح و مدل است و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

 

1. ✔ صندلی پلاستیکی دسته دار ناصر

? صندلی های پلاستیکی دسته دار ناصر با بیش از 10 مدل مختلف تولید می شوند که عبارتند از:

 • صندلی بزرگ دسته دار
 • صندلی دسته دار بزرگ
 • صندلی دسته دار بزرگ گلدار
 • صندلی دسته دار بزرگ
 • صندلی دسته دار کمربنددار
 • صندلی دسته دار دو رنگ و …

لیست قیمت صندلی

 

2. ✔ صندلی پلاستیکی بدون دسته ناصر

? صندلی پلاستیکی بدون دسته مدل دیگری از محصولات تولیدی این کارخانه است که دارای چندین مدل و طرح متفاوت می باشد. طرح هایی همچون:

 1. صندلی بدون دسته توری
 2. صندلی بدون دسته حصیری
 3. صندلی بدون دسته نخلی
 4. صندلی بدون دسته طرح جدید و …

لیست قیمت صندلی

 

3. ✔ صندلی پلاستیکی پایه فلزی ناصر

? صندلی های پلاستیکی پایه فلزی ناصر به دلیل مدل های شیک و متنوعی که دارند در مکان های مختلف از خانه و ویلا گرفته تا مدارس، اداره ها و سازمان ها، رستوران ها و … قابل استفاده هستند. این صندلی ها در ۷ مدل مختلف تولید می شوند.

 • صندلی پایه فلزی حصیربافت
 • صندلی پایه فلزی ساده
 • صندلی پایه فلزی دسته دار و …

لیست قیمت صندلی

مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده میز صندلی پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده است.

 

4. ✔ صندلی پلاستیکی تاشو ناصر

? صندلی های پلاستیکی تاشو ناصر تنها در ۲ مدل تولید می شوند. این صندلی ها بدون دسته بوده و با پایه های پلاستیکی تولید می شوند.

لیست قیمت صندلی

 

5. ✔ صندلی پلاستیکی کودک ناصر

⭐ یکی از پرفروش ترین مدل های صندلی پلاستیکی ناصر، صندلی کودک است.

این صندلی ها به دلیل جنس مرغوب و باکیفیتی که دارند و همچنین به دلیل تنوع در طرح و رنگ بسیار پرطرفدار بوده و برای استفاده در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها بسیار پرفروش هستند.

از این صندلی ها برای کودکان و بچه های ۲ تا ۱۰ سال استفاده می شود. صندلی های کودک ناصر در ۸ مدل مختلف تولید می شوند که عبارتند از:

 1. صندلی کودک میکی موس ۱
 2. صندلی کودک میکی موس ۲
 3. صندلی کودک عکسدار
 4. صندلی کودک سوپرمن
 5. صندلی کودک بدون دسته
 6. صندلی نوجوان
 7. صندلی جوان و …

لیست قیمت صندلی

 

6. ✔ صندلی پلاستیکی استخری ناصر

? صندلی پلاستیکی استخری ناصر که با عنوان تخت کنار استخر دسته دار به فروش می رسد در حال حاضر با کد ۹۱۵ تولید می شود.

طرح حصیری این مدل هم به تازگی در بازار عرضه شده است.

لیست قیمت صندلی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیه محصولات و تولیدات ناصر پلاستیک می توانید از طریق مسیر های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید.

 

خرید و قیمت انواع صندلی naser پلاستیک

صندلی پلاستیکی ناصر را تقریبا همگی امروزه می شناسند؛ صندلی بسیار بادوام، شیک و مستحکمی بوده که در خانه، حیاط، کنار استخر یا باغ می توان از آن استفاده کرد.

 • برند ناصر یکی از بهترین برندهای حال حاضر در زمینه تولید انواع صندلی های پلاستیکی به صورت تکی یا به همراه میز بوده و توانسته محصولات خود را به خارج از کشور نیز ارسال کند و افراد از کشورهای دیگر را نیز با محصولات با کیفیت ایرانی آشنا کند.
 • از این رو، هیراد پلاست نیز تصمیم بر این داشته تا صندلی ناصر پلاستیک را با قیمتی بسیار عالی در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

انواع صندلی ناصر پلاستیک

〽 برند ناصر یکی از انواع برندهای مطرح ایرانی است که در زمینه تولید انواع صندلی و میز پلاستیکی تجربه بسیار بالایی داشته و توانسته با استفاده از متخصصین برتر ایرانی، بهترین محصولات را برای شما عزیزان عرضه کند.

میز صندلی پلاستیکی ناصر حتی در استخر هم قابل استفاده است و با نام میز صندلی پلاستیکی استخری در بازار عرضه می شود.

در این قسمت به معرفی انواع صندلی ناصر پلاستیک می پردازیم تا با این برند و محصولات تولیدی آن بیشتر آشنا شوید.

1. ❗صندلی پلاستیکی دسته دار

صندلی پلاستیکی دسته دار از دسته صندلی هایی است که می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید؛ این دسته از صندلی ها گاهی اوقات با پایه فلزی نیز تولید شده که توسط مجموعه هیراد پلاست عرضه می شوند.

شما می توانید از صندلی پلاستیکی دسته دار در هر مکانی که مد نظرتان است استفاده کنید.

2. ❗صندلی پلاستیکی بدون دسته

عمده صندلی های بدون دسته را، صندلی های پلاستیکی پایه فلزی تشکیل می دهند؛ این دسته از صندلی ها گاهی به شکل تک و گاهی چسبانده شده کنار هم به شکل ردیفی استفاده می شوند که بیشتر در بانک ها یا مطب پزشکان مشاهده می کنید.

3. ❗صندلی پلاستیکی به همراه میز

این مدل از صندلی ناصر پلاستیک که در کنار میز عرضه می شود، بسیار پر فروش است. صندلی پلاستیکی به همراه میز به عنوان یکی از بهترین انواع مبلمان پلاستیکی شناخته می شود که امروزه فروش بسیاری را نیز از آن خود کرده است.

4. ❗صندلی پلاستیکی استخری

میز و صندلی پلاستیکی استخری از پرفروش ترین محصولات تولیدی ناصر است که از طریق مجموعه هیراد پلاست نیز برای فروش عرضه می شود.

میز صندلی کنار استخری به گونه ای طراحی شده است تا بتوانید آنها را به راحتی در محیط مرطوب استخر نگهداری کنید.

همچنین، پایه های این دسته از میز و صندلی ها نیز به گونه ای ساخته شده اند که به هنگام استفاده روی زمین خیس، سر نخورده یا از یک دیگر دور نشوند که باعث سقوط فرد شود.

5. ❗صندلی پلاستیکی حیاط

این دسته از صندلی‌ ها نیز گاهی به همراه میز تولید می شود؛ صندلی‌ پلاستیکی حیاط مخصوص حیاط، بالکن و تراس، ایوان و کلا فضاهای باز خانه ها بوده و ظاهری بی نظیر را برای حیاط به همراه دارند.

صندلی‌ های پلاستیکی حیاط همچنین در انواع رنگ‌ های مختلف نیز تولید و روانه بازار می شوند.

6. ❗صندلی پلاستیکی حصیری

یکی از پرطرفدار ترین نوع صندلی‌ هایی که هیراد پلاست از برند ناصر در اختیار شما قرار می دهد، صندلی پلاستیکی حصیری ناصر است؛ این دسته از صندلی ها نه تنها کیفیت بسیار بالایی داشته، بلکه از زیبایی بسیاری نیز برخوردار بوده اند.

لیست قیمت صندلی ناصر پلاستیک

صندلی ناصر پلاستیک یکی از بهترین انتخاب هایی است که افراد می توانند آن را خریداری کرده و در محیط خانه خود از آن استفاده کنند یا در باغ و حیاط خود این دسته از صندلی های پلاستیکی را قرار دهند.

? اگر برایتان سوال پیش آمده که قیمت صندلی ناصر پلاستیک چه مقدار است، باید به شما بگوییم که به طور کلی کارخانه تولیدی ناصر قیمت مناسبی را روی محصولات خود قرار می‌ دهد، اما این که شما چه عرضه کننده ای را برای خرید انتخاب کنید می تواند تاثیر مستقیم روی این موضوع داشته باشد.

❌بسیاری از افراد از شرایط سو استفاده کرده و برای این که خود بتوانند سود بیشتری دریافت کنند، قیمت را چندین برابر افزایش می دهند با این که هیراد پلاست به هیچ عنوان این گونه در برابر محصولات خود رفتار نکرده و همواره رضایت مشتری برایش در اولویت بوده است.❌

اگر هیراد پلاست را برای خرید انتخاب کنید، هزینه بسیار کمی را برای محصول خود دریافت می کنید، زیرا این عرضه کننده با قیمت کارخانه محصولات خود را ارائه می دهد و از سویی دیگر تمامی واسطه ها را نیز در این زمینه حذف می کند.

خرید صندلی ناصر پلاستیک

برای خرید صندلی ناصر پلاستیک، همان طور که در عنوان قبلی به شما معرفی کردیم، می توانید از هیراد پلاست کمک گرفته تا یک محصول فوق العاده باکیفیت را برای خود داشته باشید؛ نکته حائز اهمیت این است که شما با انتخاب هیراد پلاست می توانید علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در زمان خود نیز صرفه جویی کنید.

 • ?به این صورت که شما برای خرید صندلی ناصر پلاستیک، نیازی نیست کیلومترها مسافت را برای رسیدن به فروشگاه طی کنید؛ کافیست تنها مرورگر سیستم یا تلفن همراه خود را باز کنید و سپس اقدام به مراجعه به فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست کنید. پس از این که ثبت سفارش خود را انجام دادید، محصول مستقیم به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد.
 • ?از دیگر مزایایی که می توانید با خرید از هیراد پلاست به دست آورید این است که شما اطمینان کامل از اصالت کالای خود دارید، چیزی که در دیگر فروشگاه ها به سختی یافت شده یا اگر نیز وجود داشته باشد، فرد باید از روش های مختلف به دنبال تایید آن باشد.
 • ?اما هیراد پلاست به صورت مستقیم محصولات تولیدی های برتر را برای فروش عرضه می کند و همین موضوع می تواند اصالت کالا را به راحتی به افراد نشان دهد.

هیراد پلاست، ارائه دهنده بهترین محصولات ناصر پلاستیک با قیمت مناسب

همان طور که مطالعه کردید، در این مطلب با تمامی انواع مدل های میز و صندلی ناصر پلاستیک آشنا شدید و دانستید که این برند تا چه اندازه توانسته تنوع در محصولات خود داشته باشد تا بتواند نیاز تمامی افراد به این محصول را بر طرف کند.

اگر شما قصد دارید نسبت به خرید این محصول اقدام کنید، قطعا هیراد پلاست بهترین فروشگاه برای خرید شماست، زیرا صندلی‌ ها را با قیمتی بسیار مناسب برای شما ارائه می دهد و شما می توانید با صرفه جویی در بودجه خود، بهترین را برای خود داشته باشید.?

پس با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و لیست قیمت صندلی ها همراه با میز را تحویل بگیرید.

منبع: plascobazar.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *