قیمت سایبان پلاستیکی

قیمت سایبان پلاستیکی چتری برای حیاط که در ایران با ظرفیت مناسبی تولید می شود، بر اساس سایز و مدل سایبان تعیین می شود. در سال های اخیر مردم به استفاده از میز صندلی پلاستیکی در تراس، حیاط و حتی پشت بام های خود رو آورده اند و همیت امر باعث شده تمایل آنها برای خرید انواع چتر و سایبان هم افزایش یابد.

در سال های اخیر ایران در زمینه تولید انواع محصولات پلاستیکی بسیار موفق عمل کرده است و حتی توانسته محصولات خود را در بازار های بین المللی عرضه کند. یکی از این محصولات سایبان پلاستیکی چتری است که در نتیجه ارتباط مستقیم با مجموعه هیراد پلاست می توانید مدل ها و سایزهای مختلف آن را خرید نمایید.

قیمت سایبان پلاستیکی

قیمت سایبان پلاستیکی چتری پایه وسط

از جمله سایبان های پلاستیکی چتری موجود در بازار که نسبتا قیمت ارزان تری هم دارند، سایبان تک پایه است که به نام سایبان چتری پایه وسط معروف بوده و عرضه می شود.

سایبان چتری پایه وسط گرد از جمله نمونه هایی است که کمترین قیمت را به همراه دارد و در دو سایز با قطر 2 و 2.5 متر تولید می شود.

سایبان چتری پایه وسط گرد به دلیل سایز کوچک، طراحی ساده و استفاده راحت و مهمتر از همه به دلیل قیمت ارزان نسبت به دیگر مدل ها بیشترین طرفدار را دارد و بیش از دیگر نمونه ها به فروش می رسد.

قیمت سایبان پلاستیکی

تولیدی چتر سایبان ویلایی گرد

تولیدی های زیادی در ایران هستند که در زمینه تولید چتر سایبان ویلایی گرد فعالیت دارند و نمونه های متنوعی را ارائه کرده اند.

اگر قصد خرید این محصول را دارید بد نیست بدانید این چترهای در سایزها و نمونه های مختلف در مجموعه هیراد پلاست عرضه می شوند و درنتیجه تنها یک تماس قابل سفارش می باشند.

قیمت سایبان پلاستیکی

مرکز فروش انواع سایبان چتری

همانطور که در قسمت قبل اشاره شد سایبان چتری مدل ها و سایزهای مختلفی دارد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]از جمله مدل های مختلف سایبان چتری می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:
1. چتر 8 ضلعی پایه وسط
2. چتر مربع پایه وسط
3. چتر گرد پایه وسط
4. چتر گرد پایه کنار
5. چتر 8 ضلعی پایه کنار و …[/box]

پیش تر هم اشاره شد که نمونه های پایه وسط قیمت ارزان تر و مناسب تری دارند ولی سایبان چتری پایه کنار هم به دلیل ظاهر زیبا و شکیلی که دارد طرفداران خاص خود را داشته و فروش نسبتا خوبی دارد.

هر مدل از سایبان های چتری را که نیاز داشته باشید می توانید از طریق مجموعه هیراد پلاست سفارش دهید چرا که حتی از طریق باربری برای شهرستان های مختلف هم ارسال می گردد.

قیمت سایبان پلاستیکی

قیمت سایبان پلاستیکی پایه کنار

سایبان پلاستیکی پایه کنار با حداقل قطر 3 متر تولید شده و در بازار عرضه می شود که برای استفاده در کافه و رستوران، باغ، ویلا و کنار استخرهای سر باز بسیار مناسب است.

از آنجا که چتر پایه کنار فاقد ستون مرکزی است، مصرف کننده امکان استفاده از سایه بیشتری از چتر را دارد.

همچنین به دلیل وجود چرخ در زیر پایه های این چتر جا به جایی آن بسیار ساده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]از دیگر ویژگی های سایه بان پلاستیکی پایه کنار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. طراحی زیبا
2. ایجاد سایه بیشتر
3. پارچه ضد آب و مقاوم
4. پایه های چرخدار
5. امکان بستن چتر و …[/box]

قیمت سایبان پلاستیکی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *